
КАЙМАН КЧ-150 А картоп тазартқышы
- Бар
- Коды:247963
979 717 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
КАЙМАН КЧ-150 А картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты және басқа да тамыр дақылдарын қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель корундтан жасалған төменгі айналмалы дискімен және таймері бар басқару пультімен жабдықталған. Тиеу камерасы қоспаланған болаттан жасалған, қаңқасы-негізі - ұнтақ бояумен боялған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Тиеу бункерінің ішкі қабырғасындағы абразивті материалдан жасалған қашау тазалау сапасы мен жылдамдығын арттырады
- Тиеу жоғарғы қақпақтағы шұңқыр арқылы, түсіру тиеу камерасының бүйіріндегі люк арқылы жүзеге асырылады
- Камераның жоғарғы жағындағы суды беру үшін шүмегі бар, басын реттеуге арналған фитинг
- Дірілді басатын арнайы тіректер картоп тазалағыштың жұмыс кезінде қозғалуына жол бермейді
- Дәнекерленген құрылым
- Ұзақ мерзімділік және санитарлық тазалаудың қарапайымдылығы
- Целлюлозаны жинауға арналған ыдысты орнату мүмкіндігі
Қосымша сипаттамалар:
- Өңдеудің максималды уақыты: 2,8 мин.
- Таймерді орнату: 0-ден 6 минутқа дейін.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KAYMAN |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 54.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 60 келі |
| Биіктігі | 838 мм |
| Тереңдігі | 605 мм |
| Жүктеу | 7 келі |
| Бункер материалы | болат |
| Корпус материалы | Болат |
| Қуат | 0.37 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электромеханикалық |
| Ені | 675 мм |
- Бағасы: 979 717 ₸


