
VIATTO VA‑PP10SF картоп тазартқышы
- Бар
- Коды:298272
712 703 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO VA‑PP10SF картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты, сәбізді, қызылшаны және басқа да көкөністерді қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель жоғарғы қақпақта және розеткада орналасқан тмикроқосқыштармен жабдықталған. Корпусы мен аяқтары тот баспайтын болаттан, үстіңгі қақпағы мөлдір тағамдық поликарбонаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне су жіберетін шланг кіреді.
Назар аударыңыз! Су төгетін түтік пен қысқыштар жеткізу көлеміне кірмейді және бөлек сатып алынады.
Ерекшеліктері:
- Еденді орнату
- Механикалық таймер
- Аяқтарды еденге бекіту мүмкіндігі
- Өнімділік порциялардың көлеміне және оператордың шеберлігіне байланысты
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы габариттері: 700х610х1050 мм
Қосымша опциялар (бөлек сатып алынады):
- Су төгетін түтік
- Шлангтарға арналған қысқыштар
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 174251 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 39 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50.5 кг |
| Биіктігі | 857 мм |
| Тереңдігі | 540 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 130-дан 200 кг/сағ дейін |
| Айналу жылдамдығы | 240 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электрондық |
| Ені | 622 мм |
- Бағасы: 712 703 ₸


