
Картоп тазалағыш Торғмаш (Баранович) ХОК-300М
- Бар
- Коды:30475
500 139 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Картоп тазартқыштар БЕЛТОРГМАШ МОК-300М қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты және басқа да тамыр дақылдарын (қызылша, сәбіз) қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель жұмыс камерасымен, өнімді тиеуге арналған шұңқырмен, басқару пультімен, кереуетпен және жетекпен жабдықталған.
Жеткізу көлеміне 2 диск және абразивті тостаған кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- Целлюлозаны машинаның түбіндегі саңылаулар арқылы су төгетін түтік арқылы тікелей канализацияға немесе сүзгі шұңқыры арқылы шығару
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Өңдеуге кететін уақыт, артық емес: 2 мин.
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 0,55 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 720х495х1090 мм
- Қаптама көлемі: 0,39 м3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000035832 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 47 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 68 келі |
| Биіктігі | 870 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | механикалық |
| Ені | 650 мм |
- Бағасы: 500 139 ₸


