
Картоп тазалағыш Торғмаш (Баранович) ХОК-400
- Бар
- Коды:118619
506 686 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Картоп тазартқыштар БЕЛТОРГМАШ МОК-400 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты және басқа да тамыр дақылдарын (қызылша, сәбіз) қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель жұмыс камерасымен, өнімді тиеуге арналған шұңқырмен, басқару пультімен, кереуетпен және жетекпен жабдықталған. Бүйірлік ағызу құбыры мен мезгосборник тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 диск және абразивті тостаған кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қақпақ ашылған кезде электрлік блоктау жұмысы
- Таймер
- Сенімді бекіту механизмі бар есік
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 40 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- Целлюлозаны машинаның түбіндегі саңылаулар арқылы су төгетін түтік арқылы тікелей канализацияға немесе сүзгі шұңқыры арқылы шығару
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000166003 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 55 келі |
| Биіктігі | 835 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Жүктеу | 14 келі |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.82 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 400 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | механикалық |
| Ені | 605 мм |
- Бағасы: 506 686 ₸



