
Картоп тазалағыш Торғмаш (Баранович) ХОК-300У
- Бар
- Коды:30232
534 430 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
БЕЛТОРГМАШ МОК-300У картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты және басқа да тамыр дақылдарын (қызылша, сәбіз) қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель жұмыс камерасымен, өнімді тиеуге арналған шұңқырмен, кереуетпен және жетекпен жабдықталған. Бүйірлік ағызу құбыры мен мезгосборник тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне 2 диск, абразивті тостаған және целлюлоза жинағыш кіреді.
Ерекшеліктері:
- Кіріктірілген уақыт релесі
- Қоршаған ортаның температурасы 1-ден 35 °С-қа дейін болғанда пайдалану
- Целлюлозаны машинаның түбіндегі саңылаулар арқылы су төгетін түтік арқылы тікелей канализацияға немесе сүзгі шұңқыры арқылы шығару
- Машиналардың жұмыс кезінде тұрақтылығы үшін олардың жалпы биіктігін төмендету
- ISO 9001-2009 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Өңдеуге кететін уақыт, артық емес: 2 мин.
- Орнатылған қозғалтқыштың қуаты: 0,55 кВТ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000035894 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 35 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 49 келі |
| Биіктігі | 850 мм |
| Тереңдігі | 480 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Айналу жылдамдығы | 1500 айн/мин. |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | механикалық |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 534 430 ₸



