
Пияз тазалағыш Торғмаш (Баранович) ХОК-400Л
- Бар
- Коды:199959
511 808 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Картоп тазартқыштар БЕЛТОРГМАШ МОК-400Л қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында пиязды және басқа да тамыр дақылдарын қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель жұмыс камерасымен, құлыптау механизмі бар жаңа түсіру есігімен, науадағы қашықтан басқару пультімен және жетекпен жабдықталған. Қаптамасы тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне целлюлоза жинағыш, абразивті диск және тор кіреді.
Ерекшеліктері:
- Қақпақ ашылған кезде электрлік блоктау жұмысы
- Тұтас конструкция
- Абразивті диск теңдестіруді қажет етпейді
- ISO 9001-2015 СТБ стандартының талаптарына сәйкес өндіріледі
Қосымша сипаттамалар:
- Тұтынылатын қуат: 0,78 кВТ
- Суық судың максималды шығыны: 1,5 кг
- Өңдеу циклінің ұзақтығы: 85 / 70 сек.
- Тазалаудың минималды дәрежесі: 80%
- Қалдықтардың максималды саны: 32%
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 40 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 55 келі |
| Биіктігі | 830 мм |
| Тереңдігі | 530 мм |
| Жүктеу | 8.5 кг |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | пияз тазалау |
| Өнімділік | 260 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Беларусь |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 595 мм |
- Бағасы: 511 808 ₸



