
Картоп тазалағыш Hurakan HKN-PPF10M
- Бар
- Коды:122138
401 278 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PPF10M картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты, сәбізді және басқа да тамыр көкөністерін қабығынан тазарту үшін қолданылады. Модель мөлдір қақпақпен жабдықталған. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Мезгосборник жоқ
- Бүйірлік абразивті
- Еденді орнату
Қосымша сипаттамалар:
- Бункердің максималды жүктемесі: 4,5 кг
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 45 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 960 мм |
| Тереңдігі | 410 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 100 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электромеханикалық |
| Ені | 685 мм |
- Бағасы: 401 278 ₸


