
Картоп тазалағыш Hurakan HKN-PPF15M
- Бар
- Коды:122139
532 962 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Hurakan HKN-PPF15M картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында картопты, сәбізді және басқа да тамыр дақылдарын қабығынан тазартуға арналған. Корпусы мен сыйымдылығы тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Hurakan |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 62 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 70 келі |
| Биіктігі | 1030 мм |
| Тереңдігі | 440 мм |
| Жүктеу | 15 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 715 мм |
- Бағасы: 532 962 ₸


