
Картоп тазалағыш OZTI PSM 30 TF
- Бар
- Коды:58497
2 149 594 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI PSM 30 TF картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру орындарында, сондай-ақ қызметі гастрономиялық өнімдерді шығарумен байланысты өндірістік цехтарда картопты, қызылшаны және басқа да көкөністерді қабығынан автоматты түрде жуу және тазалау үшін қолданылады.
Ерекшеліктері:
- Берілген уақыттың соңында автоматты түрде тоқтайтын таймер
- Қозғалтқышты қызып кетуден қорғау
- Таза көкөністерді шығаруға арналған алдыңғы қақпақ
Қосымша сипаттамалар:
- Қорғау класы: 1 / IP 54
- Шудың максималды деңгейі: 73 дБ
Назар аударыңыз! Тауардың бейнесі түпнұсқадан ерекшеленеді және таныстыру мақсатында ұсынылған. Суретте PSM 10 TF моделі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0840.00030.01 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 88 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 103 келі |
| Биіктігі | 1070 мм |
| Тереңдігі | 970 мм |
| Жүктеу | 30 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 1800 кг/сағ |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электрондық |
| Ені | 620 мм |
- Бағасы: 2 149 594 ₸


