
Сүзгісі бар OZTI PSM 10 TF 10 кг картоп тазалағыш
- Бар
- Коды:339990
1 514 329 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI PSM 10 TF картоп тазартқышы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімді айналмалы ішкі құрылымдық элементтерге ысқылау арқылы картопты автоматты түрде жуу және қабығын тазарту үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Цилиндр пішінді корпус тот баспайтын болаттан, үстіңгі қақпақ поликарбонаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Цикл ұзақтығын реттеуге арналған таймер
- Өнімді бүйірлері мен қақпағы бар алдыңғы саңылау арқылы ыңғайлы түсіру
- Біріктірілген сүзгілеу жүйесі
- Бекіткіші бар мөлдір үстіңгі қақпақ
- Қозғалтқышты термиялық қорғау
- HACCP талаптарымен үйлесімділік
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,6 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0840.00010.21 / PSM 10 TF |
| Салмағы (қаптамасыз) | 41 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 50 келі |
| Биіктігі | 1300 мм |
| Тереңдігі | 750 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 480 мм |
- Бағасы: 1 514 329 ₸


