
Сарымсақ тазалау OZTI SSM5 5 кг
- Бар
- Коды:339993
1 103 816 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI SSM5 сарымсақ тазартқышы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімді айналмалы ішкі құрылымдық элементтерге ысқылау арқылы сарымсақты автоматты түрде жуу және қабығын тазарту үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпусы цилиндр пішінді және тазалау дискісі тот баспайтын болаттан жасалған, үстіңгі қақпағы поликарбонаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Цикл ұзақтығын реттеуге арналған таймер
- Ауыстыруға және техникалық қызмет көрсетуге ыңғайлы болу үшін оңай алынбалы диск
- Арнайы щетканың көмегімен дискінің өзін-өзі іздеуі
- Өнімді бүйірлері мен қақпағы бар алдыңғы саңылау арқылы ыңғайлы түсіру
- Бекіткіші бар мөлдір үстіңгі қақпақ
- Дірілді азайту және өнімділікті арттыру үшін теңдестірілген айналмалы компоненттер
- Қақпақ ашылған кезде автоматты түрде өшеді
- Қозғалтқышты термиялық қорғау
- Қалдықтарды жоюға арналған дренажды келте құбыр
- Тұрақты дірілге қарсы тіректер
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Толық жүктеме кезіндегі цикл ұзақтығының диапазоны: 3-тен 7 минутқа дейін.
- Көлемі: 0,49 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0840.00005.00 / SSM5 |
| Биіктігі | 900 мм |
| Тереңдігі | 700 мм |
| Жүктеу | 5 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | сарымсақ тазалау |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 1 103 816 ₸


