
Сүзгісі бар OZTI PSM 20 TF 20 кг картоп тазалағыш
- Бар
- Коды:339991
1 864 020 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI PSM 20 TF картоп тазартқышы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімді айналмалы ішкі құрылымдық элементтерге ысқылау арқылы картопты автоматты түрде жуу және қабығын тазарту үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Цилиндр пішінді корпус тот баспайтын болаттан, үстіңгі қақпақ поликарбонаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Цикл ұзақтығын реттеуге арналған таймер
- Өнімді бүйірлері мен қақпағы бар алдыңғы саңылау арқылы ыңғайлы түсіру
- Біріктірілген сүзгілеу жүйесі
- Бекіткіші бар мөлдір үстіңгі қақпақ
- Қозғалтқышты термиялық қорғау
- HACCP талаптарымен үйлесімділік
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,8 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0840.00020.21 / PSM 20 TF |
| Биіктігі | 1400 мм |
| Тереңдігі | 875 мм |
| Жүктеу | 20 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.1 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 1 864 020 ₸


