
Сүзгісі бар OZTI SSM10 10 кг пияз тазалағыш
- Бар
- Коды:339994
1 629 880 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI SSM10 пияз тазалағышы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында айналмалы ішкі құрылымдық элементтерге өнімді ысқылау арқылы пиязды автоматты түрде жуу және қабығын тазарту үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Корпусы цилиндр пішінді және тазалау дискісі тот баспайтын болаттан жасалған, үстіңгі қақпағы поликарбонаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Цикл ұзақтығын реттеуге арналған таймер
- Ауыстыруға және техникалық қызмет көрсетуге ыңғайлы болу үшін оңай алынбалы диск
- Арнайы щетканың көмегімен дискінің өзін-өзі іздеуі
- Өнімді бүйірлері мен қақпағы бар алдыңғы саңылау арқылы ыңғайлы түсіру
- Біріктірілген сүзгілеу жүйесі
- Бекіткіші бар мөлдір үстіңгі қақпақ
- Қақпақ ашылған кезде автоматты түрде өшеді
- Қозғалтқышты термиялық қорғау
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 0,87 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0840.00010.33 / SSM10 |
| Биіктігі | 1235 мм |
| Тереңдігі | 870 мм |
| Жүктеу | 10 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.75 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | пияз тазалау |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 510 мм |
- Бағасы: 1 629 880 ₸


