
Сүзгісі бар OZTI PSM 30 TF 30 кг картоп тазалағыш
- Бар
- Коды:339992
2 092 081 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI PSM 30 TF картоп тазартқышы тамақ өңдеу, қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында өнімді айналмалы ішкі құрылымдық элементтерге ысқылау арқылы картопты автоматты түрде жуу және қабығын тазарту үшін қолданылады. Модель электромеханикалық басқару панелімен жабдықталған. Цилиндр пішінді корпус тот баспайтын болаттан, үстіңгі қақпақ поликарбонаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Цикл ұзақтығын реттеуге арналған таймер
- Өнімді бүйірлері мен қақпағы бар алдыңғы саңылау арқылы ыңғайлы түсіру
- Біріктірілген сүзгілеу жүйесі
- Бекіткіші бар мөлдір үстіңгі қақпақ
- Қозғалтқышты термиялық қорғау
- HACCP талаптарымен үйлесімділік
- Эргономикалық дизайн
Қосымша сипаттамалар:
- Көлемі: 1,1 м3
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 0840.00030.21 / PSM 30 TF |
| Салмағы (қаптамасыз) | 117 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 128.7 кг |
| Биіктігі | 1070 мм |
| Тереңдігі | 970 мм |
| Жүктеу | 30 келі |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Басқарма | электромеханикалық |
| Ені | 620 мм |
- Бағасы: 2 092 081 ₸


