
Картоп тазалағыш ТОРГМАШ (Пермь) К-300
- Бар
- Коды:68826
648 673 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ К-300 картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты және басқа да тамыр дақылдарын (қызылша, сәбіз) қабығынан тазарту үшін қолданылады. Картопты тиеу шұңқыры арқылы тиеледі, ал қабығы аршылған картопты абразивті дискі айналатын науа арқылы түсіреді. Модель электр жабдықтарын электр желісіндегі шамадан тыс жүктемелерден қорғау жүйесімен жабдықталған. Қаптамасы, үккіш дискі, тиеу науасы және қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өңдеуге кететін уақыт, артық емес: 2 мин.
- Су шығыны (2 кг/см қысымда2): 0,15 м3/сағ
- Қуат:
- Электр қозғалтқышы: 0,55 кВТ
- Тұтынылатын: 0,75 кВТ
- Қаптама көлемі: 0,46 м3
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000128796 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 48 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 83 келі |
| Биіктігі | 890 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Жүктеу | 12-ден 14 кг-ға дейін |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 300 кг/сағ |
| Айналу жылдамдығы | 373-тен 393 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электромеханикалық |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 648 673 ₸




