
Картоп тазалағыш ТОРГМАШ (Пермь) К-150
- Бар
- Коды:73871
587 478 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ К-150 картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты және басқа да тамыр дақылдарын (қызылша, сәбіз) қабығынан тазарту үшін қолданылады. Картопты тиеу шұңқыры арқылы тиеледі, ал қабығы аршылған картопты абразивті дискі айналатын науа арқылы түсіреді. Қаптамасы, үккіш дискі, тиеу науасы және қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өңдеуге кететін уақыт, артық емес: 2 мин.
- Су шығыны (2 кг/см қысымда2): 0,15 м3/сағ
- Қуат:
- Электр қозғалтқышы: 0,37 кВТ
- Тұтынылатын: 0,51 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 750х610х1015 мм
- Қаптама көлемі: 0,46 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000128795 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 46 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 93 келі |
| Биіктігі | 800 мм |
| Тереңдігі | 460 мм |
| Жүктеу | 6-дан 8 кг-ға дейін |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 150 кг/сағ |
| Айналу жылдамдығы | 305-тен 325 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электромеханикалық |
| Ені | 565 мм |
- Бағасы: 587 478 ₸




