
Картоп тазалағыш ТОРГМАШ (Пермь) К-200
- Бар
- Коды:51396
611 423 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ТОРГМАШ К-200 картоп тазартқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында картопты және басқа да тамыр дақылдарын (қызылша, сәбіз) қабығынан тазарту үшін қолданылады. Картопты тиеу шұңқыры арқылы тиеледі, ал қабығы аршылған картопты абразивті дискі айналатын науа арқылы түсіреді. Қаптамасы, үккіш дискі, тиеу науасы және қақпағы тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Өңдеуге кететін уақыт, артық емес: 2 мин.
- Су шығыны (2 кг/см қысымда2): 0,15 м3/сағ
- Қуат:
- Электр қозғалтқышы: 0,55 кВТ
- Тұтынылатын: 0,75 кВТ
- Қаптамадағы габариттері: 750х610х1015 мм
- Қаптама көлемі: 0,46 м3
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Торгмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | н0000035830 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 57 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 110 келі |
| Биіктігі | 890 мм |
| Тереңдігі | 450 мм |
| Жүктеу | 8-ден 10 кг-ға дейін |
| Бункер материалы | тот баспайтын. болат |
| Корпус материалы | тот баспайтын. болат |
| Қуат | 0.55 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Қолдану | картоп тазалағыш |
| Өнімділік | 200-ден 250 кг/сағ дейін |
| Айналу жылдамдығы | 305-тен 325 айн/мин дейін. |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Сумен жабдықтауға қосылу қажетбасқару | электромеханикалық |
| Ені | 580 мм |
- Бағасы: 611 423 ₸




