
Табақтарға арналған кассета Abat МПК-700К.1102.00.00.090 (500х500)
- Бар
- Коды:104744
18 929 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пластиналарға арналған кассета Abat МПК-700К.1102.00.00.090 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында ыдыс жуғыш машиналармен (МПК-65-65, МПК-400Ф және МПК-400Ф-01 үлгілерінен басқа) бірге қолданылады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 72000002714472003141632 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1 кг |
| Биіктігі | 106 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | тәрелкелерге арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 18 929 ₸



