
Cambro BR258 151 жұмсақ сұр түсті негізгі кассета (500х500)
- Бар
- Коды:106741
29 025 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro BR258 151 сериялы Camrack негізгі кассетасы конвейер түріндегі алдыңғы тиегіш ыдыс жуғыш машиналарда ыдыс-аяқтарды уақытша сақтауға, тасымалдауға және жууға арналған. Бұйым агрессивті ортаның әсеріне және 93 °С-қа дейінгі жоғары температураға төзімді, беріктігі жоғары полипропиленнен жасалған.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
Ерекшеліктері:
- Қуыруға арналған табалар, кәстрөлдер, тостағандар және басқа да үлкенірек өлшемді ыдыстар үшін өте қолайлы
- Өткізгіш қалқалар кептірудің жоғары сапасын қамтамасыз ете отырып, су мен жуғыш заттарды еркін өткізеді
- Тегіс үстіңгі жиек сәндеудің жылдам әрі сенімді болуын қамтамасыз етеді
- Camrack сериясының барлық кассеталарымен және қосымша секцияларымен жинақталып, тірек жасайды
- Кассеталары және сыртқы қабырғалары жабық қосымша Camrack секциялары бар сөре сақтау кезінде адамның араласуын және ластаушы заттардың енуін қамтымайды, бұл жабдықтың істен шығу және қызметкерлердің жарақат алу қаупін азайтады
- № 412,607 АҚШ патентімен қорғалған
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы саны: 6
- Ішкі өлшемдері: 457х457х83 мм
- Түсі: жұмсақ сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 72581 / БР 258 мягко-сер.СН |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.65 кг |
| Биіктігі | 101 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Түрі | ас құралдарына арналған стақан |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 29 025 ₸











