
Cambro 25E1 151 базалық кассетасы үшін қосымша секция жұмсақ сұр (499х499)
- Бар
- Коды:106757
16 574 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Camrack сериясының Cambro 25E1 151 қосымша бөлімі BR258 негізгі кассетасымен ортақ пайдалануға арналған. Бұйым агрессивті ортаның әсеріне және 93 °С-қа дейінгі жоғары температураға төзімді, беріктігі жоғары полипропиленнен жасалған.
Бағасы 1 дана үшін көрсетілген.
Ерекшеліктері:
- Толық биіктік
- Негізгі кассетаны ыдыстардың жеке өлшемдеріне сәйкестендіруге мүмкіндік береді
- Өткізгіш қалқалар кептірудің жоғары сапасын қамтамасыз ете отырып, су мен жуғыш заттарды еркін өткізеді
- Тегіс үстіңгі жиек сәндеудің жылдам әрі сенімді болуын қамтамасыз етеді
- Camrack сериясының барлық кассеталарымен және қосымша секцияларымен жинақталып, тірек жасайды
- Кассеталары және сыртқы қабырғалары жабық қосымша Camrack секциялары бар сөре сақтау кезінде адамның араласуын және ластаушы заттардың енуін қамтымайды, бұл жабдықтың істен шығу және қызметкерлердің жарақат алу қаупін азайтады
- NSF тізіміне енгізілген
Қосымша сипаттамалар:
- Қаптамадағы саны: 12
- Бір бөлімнің өлшемдері: 89х89х41 мм
- Түсі: жұмсақ сұр
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 98748 / 25Е1 мягк.-сер.СН |
| Салмағы (қаптамасыз) | 0.82 кг |
| Биіктігі | 51 мм |
| Тереңдігі | 499 мм |
| Ұяшықтар саны | 25 ұяшық |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Түрі | кассетаға арналған қондырма |
| Ені | 499 мм |
- Бағасы: 16 574 ₸







