
Бокалдар мен стақандарға арналған кассета Cambro 36S800 (500х500)
- Бар
- Коды:177799
109 392 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro 36S800 кассетасы қоғамдық тамақтандыру және сауда орындарында ыдыс жуғыш машиналарда стақандар мен стақандарды сақтауға, тасымалдауға және кейіннен жууға арналған. Модельде барлық жағынан дөңгелектелген 4 тұтқа бар. Бұйым берік полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Бөлімдердің ішкі қабырғалары ашық
- Ыдыстарды кірден қорғау үшін жабық сыртқы қабырғалар
- Тегіс жақтары мен дөңгеленген бұрыштары
- Тұрақты жинақтау үшін тегіс үстіңгі жиек
Сипаттамалары:
- Ыдыстың диаметрі: 73 мм
- Қаптамадағы саны: 2
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 36S800184 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.1 кг |
| Биіктігі | 215 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ұяшықтар саны | 36 ұяшық |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Түрі | стақандарға арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 109 392 ₸


