
Cambro FR258 151 жұмсақ сұр түсті ас құралдарына арналған кассета (499х499)
- Бар
- Коды:106942
22 779 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Cambro FR258 151 сериялы Camrack кассетасы конвейер түріндегі алдыңғы тиегіш ыдыс жуғыш машиналарда ас құралдарын уақытша сақтауға, тасымалдауға және жууға арналған. Бұйым агрессивті ортаның әсеріне және 93 °С-қа дейінгі жоғары температураға төзімді, беріктігі жоғары полипропиленнен жасалған.
Ерекшеліктері:
- Өткізгіш қалқалар кептірудің жоғары сапасын қамтамасыз ете отырып, су мен жуғыш заттарды еркін өткізеді
- Тегіс үстіңгі жиек сәндеудің жылдам әрі сенімді болуын қамтамасыз етеді
- Camrack сериясының барлық кассеталарымен және қосымша секцияларымен жинақталып, тірек жасайды
- Кассеталары және сыртқы қабырғалары жабық қосымша Camrack секциялары бар сөре сақтау кезінде адамның араласуын және ластаушы заттардың енуін қамтымайды, бұл жабдықтың істен шығу және қызметкерлердің жарақат алу қаупін азайтады
- NSF тізіміне енгізілген
Сипаттамалары:
- Ішкі биіктігі: 67 мм
- Түсі: жұмсақ сұр
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Cambro |
| Түсі | Сұр |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | ФР 258 мягк.-сер.СН 71689 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.88 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.5 кг |
| Биіктігі | 101 мм |
| Тереңдігі | 499 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Түрі | ас құралдарына арналған кассета |
| Ені | 499 мм |
- Бағасы: 22 779 ₸



