
Әмбебап кассета GASTRORAG JW-64C (500х500)
- Бар
- Коды:72710
22 859 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-64C әмбебап кассетасы ыдыс жуғыш машиналарда ас құралдарын жууға арналған. Аксессуар полипропиленнен жасалған.
Сипаттамалары:
- Түсі: көгілдір
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа түстің ұқсас үлгісі көрсетілген.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.2 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас құралдарына арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 22 859 ₸


