
Әмбебап кассета GASTRORAG JW-36 (500х500)
- Бар
- Коды:72716
24 724 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG JW-36 әмбебап кассетасы ыдыс жуғыш машиналарда стақандар мен бокалдарды жууға арналған. 36 бөлімі бар аксессуар полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.9 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 2.2 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ұяшықтар саны | 36 ұяшық |
| Ұяшық өлшемі (ШхГхВ) | 75х75х45 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | стақандарға арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 24 724 ₸


