
ProHotel JW-25 blue бокалдарына арналған кассета (500х500)
- Бар
- Коды:212577
30 126 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ProHotel JW-25 blue кассетасы шыныаяқтар мен стақандарды ыдыс жуғыш машинада ыңғайлы орналастыруға және кейіннен жууға арналған. Аксессуар полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | ProHotel |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | JW-25 |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ұяшықтар саны | 25 ұяшық |
| Ұяшық өлшемі (ШхГхВ) | 89х89х80 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | стақандарға арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 30 126 ₸


