
Стақандарға арналған кассета VIATTO JW-9 (500х500)
- Бар
- Коды:184748
15 827 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-9 стақандарға арналған кассета стақандарды ыдыс жуғыш машинада ыңғайлы орналастыруға, тасымалдауға және кейіннен жууға арналған. Модельде 9 ұяшық бар. Бұйым полипропиленнен жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Ұяшықтың өлшемі: 150х150х82 мм
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | JW-9 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.465 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.64 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ұяшықтар саны | 9 ұяшық |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Түрі | стақандарға арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 15 827 ₸


