
VIATTO JW-C ас құралдарына арналған кассета (500х500)
- Бар
- Коды:184749
17 997 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-C ас құралдарына арналған кассета ыдыс жуғыш машинада ас құралдарын ыңғайлы орналастыруға, тасымалдауға және кейіннен жууға арналған. Бұйым полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | JW-C |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.5 кг |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.62 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ас құралдарына арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 17 997 ₸


