
Стақандарға арналған кассета VIATTO JW-36
- Бар
- Коды:184746
17 208 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
VIATTO JW-36 стақандарға арналған кассета стақандарды ыдыс жуғыш машинада ыңғайлы орналастыруға, тасымалдауға және кейіннен жууға арналған. Модельде 36 ұяшық бар. Бұйым полипропиленнен жасалған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Viatto |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 1.785 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 1.96 кг |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ұяшықтар саны | 36 ұяшық |
| Ұяшық өлшемі (ШхГхВ) | 73х73х82 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Түрі | стақандарға арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 17 208 ₸


