
25 ұяшыққа арналған OZTI кассетасына арналған қондырма, 500х500х45
- Бар
- Коды:294413
9 863 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 8740.OBY25.00 кеңейтімі себеттердің биіктігін арттыру және стақандарды қалқалармен бөлу, содан кейін ыдыс жуғыш машиналарда жуу үшін қолданылады. 25 бөліктен тұратын аксессуар полипропиленнен жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8740.OBY25.00 |
| Биіктігі | 45 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ұяшықтар саны | 25 ұяшық |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Брендтің отаны | Түркия |
| Түрі | кассетаға арналған қондырма |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 9 863 ₸


