
Стақандарға арналған себет OZTI RB 14 (500х500)
- Бар
- Коды:58676
15 409 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI RB 14 себеті стақандар мен шыныаяқтарды ыдыс жуғыш машинада тасымалдауға және жууға арналған. Құрылғы ыдыстарды жуу кезінде олардың зақымдануын болдырмауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8740.DBB50.00 |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | стақандарға арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 15 409 ₸


