
36 ұяшыққа арналған OZTI кассетасына арналған қондырма, 500х500х45
- Бар
- Коды:294414
9 863 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 8740.OBY36.00 қондырмасы себеттердің биіктігін арттыру және стақандарды қалқалармен бөлу, содан кейін ыдыс жуғыш машиналарда жуу үшін пайдаланылады. 36 бөлімі бар аксессуар полипропиленнен жасалған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8740.OBY36.00 |
| Биіктігі | 45 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ұяшықтар саны | 36 ұяшық |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Түрі | кассетаға арналған қондырма |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 9 863 ₸


