
Ас құралдарына арналған себет OZTI RF 14 (500х500)
- Бар
- Коды:58677
15 409 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI RF 14 себеті шанышқыларды, қасықтарды және пышақтарды ыдыс жуғышта тасымалдауға және жууға арналған. Құрылғы ас құралдарын жуу кезінде олардың зақымдануын және жоғалуын болдырмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8740.CKB50.00 |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Өндіруші ел | Түркия |
| Түрі | ас құралдарына арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 15 409 ₸


