
Стақандарға арналған себет OZTI 500х500х100
- Бар
- Коды:294412
16 574 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
OZTI 8740.OBB36.00 себеті стақандар мен шыныаяқтарды ыдыс жуғыш машинада тасымалдауға және жууға арналған. Құрылғы ыдыстарды жуу кезінде олардың зақымдануын болдырмауға мүмкіндік береді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Ozti |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 8740.OBB36.00 |
| Биіктігі | 100 мм |
| Тереңдігі | 500 мм |
| Ұяшықтар саны | 36 ұяшық |
| Өлшемдері | 500х500 мм |
| Түрі | стақандарға арналған кассета |
| Ені | 500 мм |
- Бағасы: 16 574 ₸


