
Сыра салқындатқышы Марихолодмаш 6 сұлба
- Бар
- Коды:155236
367 447 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш 4 контурлы сыра салқындатқышы сыраны салқындатуға арналған. Кегтерден сыра, сыра желілері бойынша, көмірқышқыл газының қысымымен салқындатқышқа түседі, сыра желілері арқылы салқындатылған күйде шығып, сыра колоннасына, колоннаға орнатылған шүмектер немесе PEGAS құрылғылары арқылы түседі.,
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 199 / 100 л/сағ
- Сыраның шығарудағы ең төменгі температурасы: 3-тен 5 °С-қа дейін
- Салқындату сыйымдылығы (булану температурасы -10 °С болғанда): 0,595 кВТ
- Компрессордың қуат тұтынуы: 0,28 кВТ/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.416.012 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 36 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 46 келі |
| Биіктігі | 740 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °C-қа дейін |
| Түрі | сыра салқындатқышы |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 367 447 ₸


