
Сыра салқындатқышы Марихолодмаш 4 тізбек
- Бар
- Коды:131501
354 675 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Марихолодмаш 4 контурлы сыра салқындатқышы сыраны салқындатуға арналған. Сыра
кегтерден сыра желілері бойынша көмірқышқыл газының қысымымен салқындатқышқа түседі, сыра желілері арқылы салқындатылған күйде шығып, сыра колоннасына, колоннаға орнатылған шүмектер немесе PEGAS құрылғылары арқылы түседі.,
саптыаяқтарға, стақандарға, ПЭТ ыдыстарға түседі. Сыра барларында пайдалануға жарамды.
Ерекшеліктері:
- Компрессор: Secop / Embraco / Tecumseh
Қосымша сипаттамалар:
- Өнімділігі: 138 / 70 л/сағ
- Сыраның шығарудағы ең төменгі температурасы: 3-тен 5 °С-қа дейін
- Салқындату сыйымдылығы (булану температурасы -10 °С болғанда): 0,395 кВТ
- Компрессордың қуат тұтынуы: 0,28 кВТ/сағ
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Марихолодмаш |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 4.416.011 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 31 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 40 келі |
| Биіктігі | 660 мм |
| Тереңдігі | 425 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Температуралық режим | -2-ден 10 °C-қа дейін |
| Түрі | сыра салқындатқышы |
| Ені | 425 мм |
- Бағасы: 354 675 ₸


