
Қазандық ATESY Фонтан АКНЕ-100
- Бар
- Коды:30374
405 918 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY қазандығы АКНЕ-100 субұрқағы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бүйір тағамдарды, көкөністерді, шұжықтарды, тұшпараларды және басқа да азық-түлік өнімдерін қайнату үшін қайнаған суды үздіксіз дайындау үшін, сондай-ақ ыстық сусындарды қайнату және дайындау, ас үй және асхана ыдыстарын зарарсыздандыру үшін қолданылады., ас құралдары. Модель суды жылытуды жүзеге асыратын 3 құбырлы электр жылытқыштарымен (жылытқыштармен) жабдықталған. Корпус AISI 430 тот баспайтын болаттан жасалған, ішкі бөлігі қайнаған ыдыстан және қайнаған су жинағыштан тұрады - AISI 304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- 98 °С кепілдендірілген температурада қайнаған суды дайындайды және таратады
- Жұмыс істеу принципі: сумен жабдықтау желісінен су жылытқыш орналасқан қайнаған ыдысқа түседі, ол суды қайнау температурасына дейін қыздырады, қайнау процесінде су қайнаған су жинағышқа түседі.
- Қайнағаннан қайнаған суды корпуста орналасқан шүмекті ашу арқылы алуға болады
- Қыздыруды басқару блогы шикі суды ұсақталған қайнаған сумен араластыру мүмкіндігін болдырмайды
- Қақпақтың арнайы конструкциясы конденсаттың қазандық корпусына ағып кетуіне жол бермейді
- Бар үстелдерге немесе арнайы тұғырға орнатылуы мүмкін (бөлек сатып алынады)
Қосымша сипаттамалар:
- Көлем:
- Қайнайтын ыдыс: 4 л
- Қайнаған су жинағы: 2 л
- Суды қайнағанға дейін қыздыру уақыты: 3 мин.
- Су құбыры желісіндегі судың қысымы: 50-ден 600 кПА-ға дейін
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 13 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 13.5 кг |
| Биіктігі | 360 мм |
| Тереңдігі | 370 мм |
| Қуат | 12 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 4 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 100 л/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 420 мм |
- Бағасы: 405 918 ₸


