
Су қайнатқыш ATESY Самсон КНЕ-12-01
- Бар
- Коды:120799
701 370 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
ATESY қайнатқышы Самсон КНЕ-12 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында бүйір тағамдарды, көкөністерді, шұжықтарды, тұшпараларды және басқа да азық-түліктерді қайнату үшін қайнаған суды үздіксіз дайындау үшін, сондай-ақ ыстық сусындарды қайнату және дайындау, ас үй және асхана ыдыстарын зарарсыздандыру үшін қолданылады., ас құралдары. Модель 2 модульмен жабдықталған: қайнаған су генераторы және қайнаған су жиналып, қажетті температураға дейін қыздырылатын жинақтағыш. Барлық элементтер, соның ішінде қайнаған су генераторының қыздыру элементі тағамдық қоспаланған болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Қайнаған су генераторы - 100 °С дейін қайнаған су
- Қайнаған суды жинақтаушы - судың температурасын 99 °С дейін ұстап тұру
- Қайнаған су жинақтағышында орнатылған температураны автоматты түрде ұстап тұру
- Қайнаған су жинақтағышы мен генераторы үшін бөлек қыздыру элементтері
- Апаттық ағызу - автоматика істен шыққан жағдайда шикі су канализацияға жіберіледі
- Қайнаған су температурасының сандық көрсеткіші
- Тамшы жинағыш қайнаған судың үстелдің үстіңгі жағына түсуін болдырмайды
Қосымша сипаттамалар:
- Макс. қайнаған судың өнімділігі: 185 кесе/сағ
- Жинақтағыштағы температураны реттеу диапазоны: 80-нен 99 °С-қа дейін
- Қуат:
- Қайнаған су генераторының қыздыру элементі: 3 кВТ
- Жинақтағыштың қыздырғыш элементі: 1 кВТ
Назар аударыңыз! Тапсырыстың ең аз мөлшері - 10 дана. және одан да көп.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Atesy |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | Самсон КНЕ-12 су қайнатқышы |
| Салмағы (қаптамасыз) | 27 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 29 келі |
| Биіктігі | 700 мм |
| Тереңдігі | 525 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Көлем | 12 л |
| Су құбырына қосылу кернеуі | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ағынды-жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 380 мм |
- Бағасы: 701 370 ₸



