
Қазандық Abat КВЭ-30
- Бар
- Коды:24908
167 181 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КВЭ-30 қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылытуға, қайнатуға және таратуға, ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель температура реттегішімен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °С-қа дейін
- Суды қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Тұтынылатын қуат: 3 кВТ
- Қуатты тұтыну: 0,36 кВТ*сағ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000002601 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 7.8 кг |
| Биіктігі | 605 мм |
| Тереңдігі | 306 мм |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 30 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 306 мм |
- Бағасы: 167 181 ₸


