
Қазандық Abat КВЭ-15
- Бар
- Коды:24907
149 499 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КВЭ-15 қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылытуға, қайнатуға және таратуға, ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель температура реттегішімен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °С-қа дейін
- Суды қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 30 мин.
- Тұтынылатын қуат: 3 кВТ
- Қуатты тұтыну: 0,32 кВТ*сағ
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 41000002602 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 6 келі |
| Биіктігі | 385 мм |
| Тереңдігі | 306 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 306 мм |
- Бағасы: 149 499 ₸


