
Қайнатқыш Abat КЭН100
- Бар
- Коды:63525
411 522 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КЭН100 қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылытуға, қайнатуға және таратуға, ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель қыздыру элементтерін қосу индикаторымен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Судың белгілі бір мөлшері төгілген кезде суды автоматты түрде толтыру арқылы
- ТЭН көмегімен қыздыру
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қайнаған су жинағының көлемі: 6 л
- Суды қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 6 мин.
- Тұтынылатын қуат: 13,2 кВТ
- Су құбыры желісіндегі қысым: 0,5-тен 6 кПА-ға дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001958820999856128 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Биіктігі | 391 мм |
| Тереңдігі | 685 мм |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 11 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 100 л/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 355 мм |
- Бағасы: 411 522 ₸


