
Қазандық Abat КЭН50
- Бар
- Коды:63524
373 746 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Abat КЭН50 қайнатқышы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында суды жылытуға, қайнатуға және таратуға, ыстық сусындарды дайындауға арналған. Модель қыздыру элементтерін қосу индикаторымен жабдықталған.
Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Ерекшеліктері:
- Судың белгілі бір мөлшері төгілген кезде суды автоматты түрде толтыру арқылы
- ТЭН көмегімен қыздыру
- "Құрғақ жүрістен" қорғау
Қосымша сипаттамалар:
- Қайнаған су жинағының көлемі: 6 л
- Суды қайнау температурасына дейін қыздыру уақыты: 12 мин.
- Тұтынылатын қуат: 6,6 кВТ
- Су құбыры желісіндегі қысым: 0,5-тен 6 кПА-ға дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Abat |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Артикул | 21000001958720999260160 |
| Салмағы (қаптамасыз) | 17 келі |
| Биіктігі | 391 мм |
| Тереңдігі | 685 мм |
| Қуат | 2.2 кВТ |
| Кернеу | 380 Жылы |
| Көлем | 11 л |
| Сумен жабдықтауға қосылусу деңгейінің индикаторыөнімділік | 50 л/сағ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 355 мм |
- Бағасы: 373 746 ₸


