
Қазандық GASTRORAG DK-WB-10MC
- Бар
- Коды:105702
143 809 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-WB-10MC қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін қолданылады. Модель электронды басқарумен, құю шүмегімен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 12 келі |
| Биіктігі | 630 мм |
| Тереңдігі | 240 мм |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 10 л |
| Өнімділік | 35 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | Қара |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 143 809 ₸


