
Қазандық GASTRORAG DK-WB-20MC
- Бар
- Коды:114816
150 580 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-WB-20MC қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін қолданылады. Модель электронды басқарумен, суды кезең-кезеңімен жылытумен, жылу оқшаулағышы бар қос қабырғалармен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қайнаған суды бір реттік ағызу: 20 л
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 18 келі |
| Биіктігі | 690 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Қуат | 3 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 20 л |
| Суөткізгіштігіне қосу | 60 л/сағ |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | Қара |
| Ені | 190 мм |
- Бағасы: 150 580 ₸


