
Қазандық GASTRORAG DK-LX-300
- Бар
- Коды:77520
92 111 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-LX-300 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін. Модель термостатпен, бір қабырғалы, жабық қыздыру элементімен, су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °C-қа дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.5 кг |
| Биіктігі | 563 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Көлем | 30 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 92 111 ₸


