
Қазандық GASTRORAG DK-WB-10
- Бар
- Коды:38339
67 508 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-WB-10 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін. Модель термостатпен, ашық қыздыру элементімен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 100 °C-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.73 кг |
| Биіктігі | 415 мм |
| Тереңдігі | 335 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 335 мм |
- Бағасы: 67 508 ₸


