
Қазандық GASTRORAG DK-LX-100
- Бар
- Коды:77518
67 315 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-LX-100 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін. Модель термостатпен, бір қабырғалы, жабық қыздыру элементімен, су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан және пластмассадан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °C-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 2.5 кг |
| Биіктігі | 487 мм |
| Тереңдігі | 280 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Көлем | 10 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 280 мм |
- Бағасы: 67 315 ₸


