
Қайнатқыш-кофеқайнатқыш машина GASTRORAG DK-CP-15A
- Бар
- Коды:51555
71 679 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-CP-15A қайнатқыш-кофеқайнатқыш қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту және кофені "сүзгіде" дайындау, жылыту және құю үшін. Модель су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Жеткізу көлеміне перколяциялық түтік және қақпағы бар ұнтақталған кофе сүзгісі кіреді.
Қосымша сипаттамалар:
- Судың ең аз мөлшері: 7,5 л
- Кофенің максималды мөлшерін алу уақыты: шамамен 50 минут.
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 4.5 кг |
| Биіктігі | 600 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Су деңгейінің индикаторыөнімділік | 20 л/сағ |
| Қуат | 1.25 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 15 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 71 679 ₸


