
Қазандық GASTRORAG DK-WB2035
- Бар
- Коды:114809
65 909 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-WB2035 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін қолданылады. Модель термостатпен, өлшеуіш әйнекпен, жабық қыздыру элементімен, жылу оқшаулағышы бар қос қабырғалармен және су төгетін клапанмен жабдықталған. Корпус 201/304 тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 110 °C-қа дейін
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Биіктігі | 620 мм |
| Тереңдігі | 315 мм |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Көлем | 35 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 315 мм |
- Бағасы: 65 909 ₸


