
Қазандық GASTRORAG DK-DIS-200
- Бар
- Коды:77521
87 875 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-DIS-200 қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін. Модель термостатпен, жылу оқшаулағышы бар қос қабырғамен, жабық қыздыру элементімен, су төгетін клапанмен және тамшы жинағышпен жабдықталған. Корпус тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Температуралық режим: 30-дан 100 °C-қа дейін
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 3.3 кг |
| Биіктігі | 513 мм |
| Тереңдігі | 340 мм |
| Су деңгейінің индикаторытяжение | 220 Жылы |
| Қуат | 2.5 кВТ |
| Көлем | 20 л |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | жинақтаушы |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 340 мм |
- Бағасы: 87 875 ₸


