
Қазандық GASTRORAG DK-GM-B1-20-3JS
- Бар
- Коды:64581
425 507 ₸
+77750573256
- +7 (702) 313-84-55
14 күн ішінде тауарды қайтару келісім бойынша
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
GASTRORAG DK-GM-B1-20-3JS қазандығы қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында, кеңселерде, қонақүйлерде және т.б. суды көп мөлшерде жылыту үшін қолданылады. Модель электронды басқару элементтерімен, жылу оқшаулағышы бар қос қабырғалармен, суды кезең-кезеңімен жылытумен, су төгетін клапанмен және тамшылатқышпен жабдықталған. Корпус және сумен жанасатын барлық бөлшектер тот баспайтын болаттан жасалған.
Қосымша сипаттамалар:
- Қайнаған суды бір реттік ағызу: 23 л
Назар аударыңыз! Фотосуретте басқа өлшемдегі ұқсас модель көрсетілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | GASTRORAG |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Салмағы (қаптамасыз) | 11.3 кг |
| Биіктігі | 745 мм |
| Тереңдігі | 400 мм |
| Қуат | 3.2 кВТ |
| Көлем | 20 л |
| Су құбырына қосылу кернеуі | 220 Жылы |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Түрі | ағынды |
| Түсі | тот баспайтын. болат |
| Ені | 178 мм |
- Бағасы: 425 507 ₸


